DIY „monty”

DIY „monty” - Výroba, prodej, montáž a servis sekčních garážových vrat

vrata-door.cz

DIY „monty”

Sekční garážová vrata

Vše, co očekáváte od kvalitních garážových vrat, teď můžete mít v jediném balení a to během několika dnů!

              

Sekční garážová vrata série DIY „monty” vynikají jednoduchostí, moderním konstrukčním řešením, minimálními požadavky na rozměr nadpraží a rychlostí montáže. Jsou určena k instalaci do nevelkých garážových otvorů s omezenou výškou nadpraží - (vzdálenost od horní části otvoru ke stropu) a s nízkou frekvencí užívání během dne. Mají unikátní systém vyvážení křídla vrat moderním mechanismem tažných pružin.

                    Minimální rozměry pro sekční garážová vrata vez pohonu

   

                    Minimální rozměry pro sekční garážová vrata s pohonem

   

 

Křídlo sekčních vrata série DIY se skládá z horizontálních sendvičových panelů, které jsou vyráběny na automatizovaných výrobních linkách evropské výroby. Panel se skládá ze dvou ocelových plechů a naplněných polyuretanovou pěnou. Vnější a vnitřní ocelové plechy nejsou vzájemně propojeny, takže se netvoří tepelný můstek a panely nepromrznou. Mezeru vyplňuje polyuretanová pěna zakrytá nenasákavým materiálem s dlouhou životností.

V panelech nejsou přední a zadní ocelové listy vzájemně propojené, takže nevzniká tepelný
můstek. Tato mezera zajišťuje termický odpor vrat, což zabraňuje promrzání panelů v místech spojů.
Nehydroskopické těsnění se dává mezi panely a zajišťuje spolehlivou hermetizaci vrat.

Venkovní stranu panelů vybíráte ze:

   - struktury povrchu panelu           - profilu panelu                    
             imitace dřeva                            centrální drážka      

                                                                                                                     

                                   

- RAL / barvy panelu                                                                                                                              9010 / bílá                                   8014 / hnědá                           7016 / antracit barva panelu imitující dřevo                                                                                                 zlatý dub                                                                                               

Vnitřní strana sendvičového panelu je vždy v barvě RAL 9010 / bílá.

                                            Charakteristika sendvičových panelů

Sendvičový panel o tloušťce 40 mm zajišťuje tepelné vlastnosti a pevnost sekčních vrat. Výše teplotního odporu 1,13 m² C°/W

Skládá se ze dvou plechů pozinkované oceli o tloušťce  0,4 mm, jež jsou vyplněné vysoce kvalitním materiálem - polyuretanovou pěnou.

Díky této vysoce kvalitní polyuretanové pěně se prodlužuje doba životnosti vrat a snižují tepelné ztráty, což vede k významné energetické a ekonomické úspoře.

Vnější a vnitřní ocelové plechy panelů nejsou vzájemně propojené, díky čemuž neexistuje «tepelný můstek» a panely nepromrznou na spojích. Mezeru vyplňuje polyuretanová pěna zakrytá nenasákavým materiálem s dlouhodobou životností.                          

                          

 

Konstrukce                               

Vyrovnání křídla vrat se provádí pomocí speciálního mechanismu vyrovnávání, umístěného svisle podél naváděcích lišt nalevo a napravo od otvoru. Tento mechanismus se skládá z pružinového mechanismu (napínání a stahování pružiny). Po obvodu vrat je mrazuvzdorné PVC těsnění, překonávající svými vlastnostmi obdobné produkty (např. vrata z dovezených komponentů nejsou přizpůsobeny k použití v ruských klimatických podmínkách). Bezpečnost používání vrat je zajištěna pomocí speciálních systémů - "pružina v pružině" a dvojitého lanka.

Jedno balení obsahuje:

Vše bude doručeno v jednom balení:

 

S vraty lze zakoupit stropní pohon DIY-500KITCE za velice výhodnou cenu. Pohon je dodáván v ekonomickém balení spolu se skládací kolejnicí a jedním dálkovým 4-kanálovým ovladačem.

                 

Řadit podle: Položek na stranu:
Výběru neodpovídá žádná položka
Copyright © www.vrata-door.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.vrata-door.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace