Předokenní rolety

Předokenní rolety - Výroba, prodej, montáž a servis sekčních garážových vrat

vrata-door.cz

Předokenní rolety

NOVĚ - Roletové systémy - Předokenní rolety

 

               Výhody předokenních rolet


Nápadité dovybavení fasády svyužitím předokenních roletových systémů
Roletové systémy ALUKON jsou dekorativní,elegantní a vysloveně funkční.
Dodávají architektuře Vašeho domu něco jedinečného a navíc nabízejí takové přednosti jako je
ochrana soukromí, ochrana před slunečními paprsky, nepříznivým počasím a zvyšují bezpečnost.
Předokenní rolety zkomponentů ALUKON jsou vhodné jak pro novostavby, tak i pro náročné
renovace. Ať už se rozhodnete pro přiznanou roletovou schránku a nebo pro podomítkovou
variantu, velký výběr různých tvarů, barev aprovedení otevírají téměř neomezené tvůrčí možnosti.

Rolety lze lehce ovládat, v základním provedení popruhovým nebo šňůrovým navijákem, který lze, na přání zákazníka, schovat pod omítku. Ke zvýšení pohodlí obsluhy lze rolety vybavit elektromotory BECKER. Ovládání se následně řeší dle přání zákazníka od jednoduchého tlačítkového, přes dálkové ovládání, ovládání s použitím časového spínače, tepelné automatiky až po centrální řízení spínačem nebo počítačem. 

 

  

 

Rolety od společnosti Vrata-door chrání před chladem, teplem, hlukem a zvědavými pohledy a uspokojí i ty nejnáročnější požadavky spotřebitele. Vlastní roletové pancíře jsou vyrobené z hliníkových (popř. plastových) lamel renomovaného zahraničního výrobce společnosti ALUKON. Hliníkové lamely jsou v základním provedení vyplněné polyuretanovou pěnou, která zvyšuje pevnost lamely. Lamely s polyuretanovou výplní lépe absorbují chlad nebo teplo. Materiály, ze kterých se rolety vyrábějí se vyznačují vysokou kvalitou povrchové úpravy a jsou proto nenáročné na údržbu. Povrchová úprava je provedena vysoce kvalitními práškovými barvami, které jsou následně vypalovány a tím je zajištěna dlouholetá barevná stálost. Při dodatečné montáži je roletový box umístěn na fasádu nebo do ostění (nutností pro dodatečnou montáž tedy je - dokončená fasáda).

Barevná škála zahrnuje ve standardu 10 barev, ale je ji možno rozšířit podle přání zákazníka o barevnou škálu RAL a její odstíny. 

 

 

       

 

                                         Schránky pro předokenní rolety

                

                  

 

            Zaomítací provedení

Schránky k omítnutí zaručují optimální tepelnou a zvukovou izolaci. Po omítnutí není roletová schránka viditelná – je ukrytá pod fasádou. Revizní kryt a vodící lišty jsou dodávány barevně sladěné s oknem. Vzhledem k tomu, že je revizní a servisní otvor je umístěn vně objektu, mohou být bez obtíží provedeny případné následné opravy, aniž by došlo k zašpinění nebo poškození interiéru.

                 

 

Předokenní rolety se vyrábějí vždy na míru a podle přání zákazníka. Velikost lamely se volí od mini profilu s krycí výškou 37 mm až po profil s krycí výškou 52 mm.

Pokud si přejete využívat komfortu bydlení dokonale, bez obtížného hmyzu, lze roletu vybavit integrovanou sítí proti hmyzu. Z důvodu designu Vám doporučujeme rozhodnout se pro siť proti hmyzu ihned při plánování, vyhnete se pak dodatečné montáži, která nepůsobí profesionálně.

 

 

 

 

 

.

Řadit podle: Položek na stranu:
Výběru neodpovídá žádná položka
Copyright © www.vrata-door.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.vrata-door.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace