O našem výrobci

vrata-door.cz

O našem výrobci

    Představujeme Vám našeho výrobce a dodavatele sendvičových garážových panelů a doplňků k vratovým systémům.

    Prvním nainstalovaným výrobkem společnosti DoorHan byla  zdvihací otočná vrata vlastního zpracování. Tato vrata byla vyrobena na podzim roku 1994 a tuto dobu je možné brát jako začátek existence společnosti. Od té doby, tj. 23 let, společnost  prošla všemi fázemi vývoje, vyrostla z malé montážní firmy v nadnárodní výrobní holding.

    Produkty DoorHan se začaly dodávat do Evropy a Čínský trh. Orientace na rozvoj distribuční sítě vedl k otevření prvních regionálních zastupujících kanceláří a výrobně-logistických komplexů ve 12 městech v Rusku a jednom městě na Ukrajině. Skupina společností DoorHan zaujala vedoucí postavení na trhu vrat v Rusku a zemích SNS. Území odbytu společnosti DoorHan zahrnuje více jak 30  zemí světa. Z České republiky se pak produkty DoorHan dodávají do evropských zemí, severní Afriky a na Blízký východ.

    Počátkem roku2010 byla uvedena do provozu automatická linka na výrobu sendvičových panelů ve společnosti DoorHan v Kadani.

    Jde o nejmodernější výrobní komplex, který se specializuje na výrobu sendvičových panelů, jež mají široké uplatnění při sestavování různých typů vrat. Závod nacházející se v České republice, který má výrobní plochu 16 000 m2, je vybaven automatizovanou výrobní linkou Puma.

    Na této lince jsou uplatněné moderní technologie, vysoce kvalitní materiály a v neposlední řadě i široké zkušenosti skupiny DoorHan v oblasti výroby sendvičových panelů.

 

    Ve výrobních prostorech DoorHan-Kadaň je nainstalováno zařízení umožňující vyrobit během jedné pracovní směny až 6500 metrů sendvičových panelů různé barvy, struktury, šířky a také s různými konstrukcemi bočního zámků. Možnost změny technického příslušenství v automatickém režimu umožňuje vytvořit nepřetržitý proces výroby, přičemž zkracuje dobu splnění zakázky na minimum.

    Kontrola kvality výroby sendvičových panelů se uskutečňuje v reálném čase během jejich výroby s pomocí mnohaúrovňového propracovaného firemního systému.

 

 

                                     

        

Copyright © www.vrata-door.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.vrata-door.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace